Welcome to our store!

O nas

Naturalne futra nie wychodzą z mody. Od lat są one synonimem luksusu i dobrego smaku. Elegancka kobieta ma w szafie przynajmniej jedno. Jest ono nieocenione, zwłaszcza kiedy temperatury spadają poniżej zera, choć ostatnio coraz modniejsze są także lekkie futra i kurtki z futrzanym obszyciem, nadające się do noszenia nawet wiosną.


Futra sztuczne czy naturalne

Przede wszystkim warto porównać jakość futer sztucznych i naturalnych. Choć te pierwsze kuszą często niższą ceną, w praktyce okazuje się, że nie są w stanie konkurować z naturalnymi, zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu noszenia. Pierwszą różnicę można zauważyć dotykając takie futra. Naturalne jest delikatne i przyjemne, sztuczne może okazać się bardziej szorstkie i mniej subtelne.  Czynniki, które wpływają na wartość futra naturalnego to także jego połysk, barwa, a także sprężystość. Pod tymi względami futra naturalne mają znaczną przewagę nad sztucznymi. Zaletą tych drugich może być jedynie ich lekkość i łatwiejsze czyszczenie. Jednak blask, kolorystyka i miękkość futer naturalnych  są nie do podrobienia. Mają one także lepsze właściwości cieplne i wentylacyjne.


Nie do końca trafne są argumenty o ekologiczności takich futer – i one musiały być z czegoś wyprodukowane, a najczęściej są to materiały, które rozkładają się jeszcze dłużej, niż futra naturalne. Dodatkowo, w procesie ich wytwarzania nierzadko używa się chemikaliów zagrażających środowisku.


Certyfikaty wyrobów futrzanych


Ważną kwestią podczas wyboru futer jest to, czy posiadają one odpowiednie certyfikaty. Podczas certyfikacji zewnętrzne firmy sprawdzają pochodzenie zwierząt oraz warunki ich hodowli i przetrzymywania.  Jednymi z najbardziej znanych są certyfikaty Saga Furs oraz Origin Assured (OA), oznaczające, że futro przeszło drogę z fermy do domu aukcyjnego a następnie do zakładu odzieżowego. Potwierdza także, że pochodzi oni z kraju, w którym przestrzega się praw zwierząt oraz legalnej, zarejestrowanej hodowli dbającej o ochronę środowiska.


 W jakim sklepie najlepiej kupić futro?


Warto poszukiwać najlepszej jakości, na jaką nas stać i kupować wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców z dobrą reputacją. Złym pomysłem są zakupy na serwisach aukcyjnych, czy bazarowych stoiskach. Takie futra nieznanego pochodzenia często bardzo szybko pokazują swoje prawdziwe oblicze i okazują się słabej jakości. Inne źródła z kolei potrafią odstraszać cenami. Na szczęście istnieje rozwiązanie pośrodku, jakim jest outlet z futrami, dostępny pod adresem www.furs-outlet.com. To miejsce, gdzie ekskluzywne futra naturalne oferowane są w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo, wiele z egzemplarzy występuje tylko w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach, dzięki czemu można uzyskać unikalnym produkt.  


Nie wszyscy mają zaufanie do sklepów internetowych, dlatego w sklepie Furs outlet funkcjonuje dział z opiniami klientów, gdzie można zapoznać się z ich wrażeniami po zakupie. Pracownicy na bieżąco odpowiadają też na wszelkie wątpliwości i pytania przez telefon lub pocztę e-mail.  Każde ze sprzedawanych w Fur Outlet futer jest dokładnie sfotografowane i opisane, tak by maksymalnie ułatwić zakup.


Firma Multi-Trade będąca właścicielem marek Furs Outlet oraz Original Fashion, to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z sektora sprzedaży internetowej. Firma koncentruje się na świadczeniu najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług dla naszych internetowych klientów. Prowadzi działania marketingowe w zakresie sprzedaży i promocji sprzedaży internetowej w całej Europie oraz bierze udział w wielu inicjatywach handlowych, aby stale rozwijać branżę i pomagać promować swoje marki.  MULTI-TRADE wdraża nowoczesne strategie handlowe oraz promocyjne, aby przyspieszyć rozwój swoich marek w Europie poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy i organizacji. Firma stale poszukuje możliwości rozwoju, tak aby osiągnąć jak największą wydajność i efektywność stworzonych marek.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium